درباره زیست بنیان محور

موسسه زیست بنیان محور در سال ۱۳۹۴ و به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران و شریف تشکیل شد و هم‌اکنون به صورت یک موسسه مادر فعالیت خود را ادامه می‌دهد. زیست‌بنیان بستر شکل‌گیری هسته‌های توانمند انسانی با یک ایده جذاب اقتصادی در حوزه زیست‌فناوری است‌.

بدون شک هم‌اکنون شبکه شکل‌گرفته در این مجموعه، یکی از قوی‌ترین شبکه‌های انسانی در حوزه زیست‌فناوری است. هم‌اکنون زیست‌بنیان با در اختیار داشتن یک شبکه متشکل از چندین شرکت، آزمایشگاه، هسته‌های دانشجویی و قوی‌ترین رسانه علمی زیست‌فناوری، به صورت فعالانه در فضای زیست‌فناوری کشور حضور دارد.

هدف نهاییی این موسسه ارتقا جایگاه ایران در حوزه زیست فناوری و همچنین تولید ثروت از این حوزه است. در ابتدای فعالیت، موسسه شروع به انجام امور ترویجی نموده و نتیجه ان ایجاد قوی ترین برند خبری کشور در حوزه زیست فناوری بنام زیست فن است. در مرحله بعد موسسه به سمت انجام پروژه های تحلیلی حرکت کرد و توانست اعتماد نهاد های سیاست گزار کشور را به خود جلب کند که نتیجه ان انجام چندیدن پروژه تحلیلی برای این نهاد ها در حوزه زیست فناوری است.

از ابتدای سال ۱۳۹۷ موسسه زیست بنیان به سمت انجام پروژه های عملی حرکت کرده و در حال حاظر دارای چندیدن محصول در بازار است. (برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت موسسه زیست بنیان به نشانی zistbonyan.ir مراجعه کنید) ازمایشگاه تحقیقاتی زیست فن لب زیر مجموعه تیم پزشکی موسسه زیست بنیان می باشد که از ابتدای سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرده است.

آدرس و شماره تلفن

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، حدفاصل خیابان فخر رازی و خیابان دانشگاه، ساختمان پارسا، طبقه 4 واحد 404

09017162931

کانال تلگرام مارا دنبال کنید